1. Anasayfa
 2. Nutanix

Nutanix Xi Frame Avantajları

Nutanix Xi Frame Avantajları
0

Nutanix Xi Frame, dünya çapındaki son kullanıcılara sanal uygulamalar ve / veya masaüstü hizmeti gibi bulut, şirket içi veya hibrit barındırılan sanal çalışma alanı sağlayan DaaS hizmetidir. Nutanix Xi Frame araçları, düşük maliyetle minimum kurulum süresiyle sanal çalışma alanı çözümü sunmak için kurumsal standartlara göre geliştirilmiştir. Kontrol ve yönetim için herhangi bir kuruluşun masaüstlerini tek bir konsol aracılığıyla sunmasını ve yönetmesini sağlayarak gerçek bir hibrit deneyim sağlar.

Nutanix Xi Frame Avantajları

Nutanix Xi Frame, herhangi bir karmaşık kurulum ve minimum maliyet olmadan sorunsuz bir şekilde kullanılmasının birçok avantajı / avantajları vardır;

 1. Basitlik
 2. Ölçeklenebilirlik
 3. Verim
 4. Cihaz Seçimi
 5. Güvenlik
 6. Tasarruf
 7. Uygulama Desteği
 8. Üretici Bağımlılığı
 9. Kullanıcı Kimlik Doğrulama Hizmetleri
 10. Bulut Depolama Entegrasyonu

 

Basitlik : Nutanix Xi Frame, tam olarak yönetilen bulut ve şirket içinde barındırılan hizmet çözümü ile basitlik sağlar.

Ölçeklenebilirlik : Nutanix Xi Frame, Amazon AWS, Azure, Google Cloud Platform ve Nutanix Enterprise Cloud gibi Bulut platformlarında isteğe bağlı olarak son kullanıcıları ölçeklendirme, bilgi işlem ve depolama açısından esnektir.

Performans : Nutanix Xi Frame, Windows ve / veya Linux gibi çoklu işletim sistemlerine uygulama desteği sunar. Böylece , Chrome, Firefox, Safari, Microsoft Edge ve Microsoft Internet Explorer 11 gibi desteklenen global HTML5 özellikli web tarayıcısı aracılığıyla daha hızlı uygulama teslimi için uygulamanızı ve / veya masaüstlerinizi desteklenen işletim sisteminizdeki tüm son kullanıcılara sunabilirsiniz.

Cihaz Seçimi : Nutanix Xi Frame, uygulamalara ve masaüstüne herhangi bir cihazdan erişme özgürlüğü sağlar.

Güvenlik : Nutanix Xi Frame, maksimum güvenlik ve sıfır sunucu footprint ile son derece güvenlidir. 

Maliyet tasarrufu : Nutanix Xi çerçevesi, diğer şirket içi veya bulut tabanlı VDI çözümlerine kıyasla % 60 daha ucuzdur.

Yerel Uygulama Desteği : Nutanix Xi frame, Microsoft 365 Office, Adobe, 3D modelleme ve Autodesk Revit gibi kurumsal standart uygulamaları yerel olarak destekler.

Üretici Bağımlılığı – Nutanix Xi Frame DaaS, Amazon AWS, Microsoft Azure, Google bulut platformu (GCP), Nutanix’in kendi kurumsal bulut platformu veya Nutanix AHV kümesi gibi küresel olarak bilinen herhangi bir bulut platformunda çalıştırılabilen altyapıdan bağımsızdır .

Kullanıcı Kimlik Doğrulama Hizmetleri : Nutanix Xi Frame, kurumsal sınıfta etkinleştirilmiş kullanıcı kimlik doğrulama çözümlerinin çoğunu destekler. (Okta vb.)

Bulut Depolama Entegrasyonu : Nutanix Xi Frame, tek tıklamayla bulut depolama entegrasyonunu yerel olarak destekler. Son kullanıcı, dosyalara ve verilere erişmek için Nutanix dosyaları, Google Drive, Box ve Dropbox gibi bulut tabanlı depolama hizmetlerine bağlanabilir.

Umarım sizler için de faydalı olmuştur.

 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir